Rewelacyjne wirtualne spacery w Krakowie

Wirtualne spacery 3D w aktualnie najbardziej innowacyjny sposób pokazania i odwzorowania wnętrz pomieszczeń czy nawet całych budynków. Dzięki procesowi jakim jest wirtualny spacer można oglądać wnętrza zaprezentowane w 360 stopniach.

Wirtualny spacer po Krakowie

wirtualne spacery krakówJakie są zadania wirtualnych spacerów? Głównym zadaniem dobrej reklamy jest przyciągnięcie nowych klientów oraz spowodowanie aby miejsce lub usługa pozostała w ich pamięci na długo, turystów zaś do Krakowa przyciągają wirtualne spacery Kraków daje nam największe możliwości. W dobie rozwoju innowacyjnych rozwiązań świetnym narzędziem stają się wirtualne spacery. Konkurencja rośnie i rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że aby zostać zauważonym i wyróżnić się, konieczne jest poszukiwanie nowych, atrakcyjnych form marketingu. Jednym z takich nowatorskich rozwiązań jest wirtualny spacer. Wirtualny spacer to rodzaj multimedialnej, trójwymiarowej prezentacji, która złożona jest z odpowiedniej liczby zdjęć panoramicznych, którą możemy umieścić na stronie internetowej – w czasach, gdy większość osób poszukuje potrzebnych informacji w Internecie, jest to naprawdę dobry sposób na przyciągnięcie ich uwagi. W czasie wirtualnego spaceru użytkownik może sterować kierunkiem, w który chce spojrzeć. Jeśli chcemy uruchomić spacer wirtualny 3D w tej technologii, wystarczy urządzenie wyposażone w przeglądarkę internetową. Może to być zarówno komputer, tablet, jak i smartfon, co jest dla nas ważnym, dodatkowym ułatwieniem.

Zadaniem wirtualnego spaceru jest stworzenie rzeczywistego wrażenia, że użytkownik znajduje się w danym miejscu. W ten sposób osoba zainteresowana danym obiektem może zwiedzać na przykład wnętrze budynków, a także „spacerować” po mieście, jakim jest zabytkowy Kraków.