Rodzice kupili mieszkanie w Koszalinie

Moja mama zdecydowała się na sprzedaż swojego mieszkania. Kiedy wyprowadziliśmy się z rodzeństwem mama została z tatą w mieszkaniu czteropokojowym. Po jakimś czasie stwierdzili, że to mieszkanie jest dla nich za duże i zdecydowali się na zmiany. Na początku byliśmy trochę zdziwieni ale ostatecznie rodzice przekonali nas, że to będzie dobry pomysł. Chcieli kupić coś mniejszego, bliżej nas. Ja z bratem i siostrą zamieszkaliśmy w Koszalinie więc rodzice chcieli zamieszkać bliżej nas żeby pomagać nam przy wnukach.

Rodzice wybrali ładne mieszkanie

mieszkania na sprzedaż koszalinPostanowiłam pomóc rodzicom w wyborze ładnego mieszkania. Swoje mieszkanie mieli wyremontowane więc szybko udało im się sprzedaż. Całkiem fajne pieniądze uzyskali ze sprzedaży. Mogli sobie dzięki temu pozwolić na mieszkanie w nowym budownictwie. Rodzicom zależało żeby mieć duży salon, który pomieści całą naszą rodzinę a także chcieli mieć osobną sypialnię, kuchnię i łazienkę z prysznicem. Szukaliśmy mieszkania na sprzedaż Koszalin przez oferty w Internecie. Było ich sporo. Można było przebierać w różnych okolicach a także metrażach. Rodzice nie musieli się martwić o pieniądze ale też nie chcieli wszystkiego wydawać. Zaproponowałam kilka mieszkać i razem pojechaliśmy je oglądać. Pierwsze mieszkanie od razu przypadło rodzicom do gustu. Znajdowało się na parterze i posiadało nie za duży ogródek, który był ładnie urządzony. Na tarasie były wygodne meble a w ogrodzie było sporo pięknych i kolorowych kwiatów.

Wszystkie meble zostawały a wystrój był idealnie dopasowany do gustu moich rodziców. Rodzice od razu zdecydowali się na zakup i zapłacili gotówką. udało im się jeszcze trochę utargować więc były bardzo zadowoleni z transakcji. Kiedy już się wprowadzili zrobili przyjęcie dla najbliższej rodziny. Widać było, ze rodzice dobrze czują się w nowym miejscu.