Samochody dla dzieci z silnikiem

W sklepach z zabawkami bardzo dobrze wyposażonych znajdziemy rożnego rodzaju zabawki elektryczne. Jednymi z takich pojazdów są motory trójkołowe oraz auta z otwieranymi drzwiami. Ceny za takie pojazdy zależą od marki samochodu lub motoru. Zaczynają się od 500 do 1000 złotych. 

Samochody akumulatorowe dla dzieci

auta elektryczne dla dzieciPolecane auta elektryczne dla dzieci mają dosyć duże wyposażenie. Auta zabawkowe mają w zestawie dołączony pilot dzięki czemu rodzic może kierować takim pojazdem. Jest to szczególnie ważne w przypadku kiedy nasze dziecko jeszcze samodzielnie nie potrafi kierować taką zabawką. Ponad to silnik i dwa akumulatory dają możliwość zabawy aż przez 2 godziny. Klakson, światła ledowe z przodu i z tyłu to już tylko podstawa na jeśli chodzi o wyposażenie samochodów elektrycznych dla dzieci. Niektóre mają także w budowane melodyjki oraz otwierany bagażnik. Dla dziewczynek z pewnością kupimy samochody różowe lub fioletowe. Chłopcy zdecydowanie wolą samochody czarne w macie. Oczywiście wszystkie samochody mają tzw. wolny start. Oznacza to, że zwalniając nogę w pedała gazu delikatnie hamujemy i odwrotnie. Wciskając pedał gazu nie ma gwałtownego ruchu lecz powolny start. Niektóre samochody mają także atrapę koła tyłu dzięki czemu auto wygląda jak prawdziwy samochód. To dotyczy większych samochodów bardziej terenowych.

Jeśli nasze dziecko jest gotowe nutowy jeździć samodzielnie autkiem to możemy kupić polecane samochody np. w sklepach stacjonarnych lub internetowy. Auta oczywiście są bezpieczne dla dzieci i muszą posiadać wszelkie certyfikaty. Są odpowiednie zarówno na drogi typu chodnik jak i bardziej kamieniste np. dróżki w lesie. Dzięki rączce z tyłu pojazdu bardzo łatwo można je przenosić lub wkładać np. do bagażnika jadąc na wycieczkę.