Samochody z akumulatorem dla dzieci

 

Mój brat wraz z żoną są świeżo upieczonymi rodzicami. Dziecko za niedługo będzie kończyło roczek, a ja jestem jego matką chrzestną. Musiałam wpaść na jakiś super pomysł z prezentem dla dziecka. Jest to syn – musiałam szukać jakiś fajnych inspiracji dla chłopczyka. Przyznaję, że z początku nie przychodziło mi się do głowy, chociaż starałam się znaleźć odpowiednie pomysły.

Prezent dla dziecka w postaci samochodu na akumulatorek

bezpieczne autko na akumulator dla rocznego dzieckaNa poszukiwanie odpowiedniego prezentu miałam niecały tydzień, ponieważ brat przyspieszył imprezę dla dziecka o cały tydzień. Musiałam coś znaleźć. Całkiem przypadkiem trafiłam na bezpieczne autko na akumulator dla rocznego dziecka. Zabawka ta były dedykowana dla dzieci od pierwszego roku życia – coś czego szukałam. Była bardzo dobrze i solidnie zrobiona, wręcz niemal całkowicie przypominała normalny samochód. Taka miniaturka wersji dla dorosłych. Było bardzo dużo modeli do wyboru – wszystkie znane marki samochodów, w tym także te luksusowe. Dowiedziałam się, że często takie zabawkowe samochody dla dzieci są właśnie produkowane przez koncerny samochodowe – co stanowiło bardzo przydatną ciekawostkę. Tym sposobem wiedziałam bowiem, że te zabawki będą naprawdę bezpieczne dla takiego dziecka. Wszak tacy wielcy producenci nie mogli sobie pozwolić na zrobienie czegoś dla dzieci, co mogłoby sprawiać kłopoty. Tata małego jest zagorzałym fanatykiem motoryzacji – dlatego pomysł wydawał się bardzo odpowiedni i na miejscu – będą się wspólnie bawić takim cacuszkiem.

Wybrałam odpowiedni model samochodu, taki który podobał mi się najbardziej. Przyznaje skusiłam się oczywiście na jeden z luksusowych samochodzików – wyglądał w pomniejszeniu bardzo uroczo. Dziecko było najbardziej chyba zadowolone z mojego prezentu. Spędziło w autku cały dzień swoich urodzin.