kamerzysta

Ślub w ludowym stylu i kamerzysta z Lublina

Moja kuzynka w gimnazjum spotkała chłopaka, który ogromnie przypadł jej do gustu. Rodzice nie wróżyli im długiego związku, ale byli ze sobą razem przez całe liceum, potem przez całe studia. Zamieszkali razem i planowali ślub.

Kiedy profesjonalny kamerzysta z Lublina zawodzi

kamerzystaBardzo chcieli, żeby uwieczniło go wideofilmowanie i mieli nadzieję, że znajdzie się jakiś kamerzysta, który będzie miał wolny termin. Niestety, wszyscy ludzie, których zajęciem było videofilmowanie, nie mieli możliwości przybycia na wesele. Nieśmiało powiedziałam na rodzinnym spotkaniu, że przecież mam kamerę i od dłuższego czasu interesuję się technikami kręcenia filmów i fotografią. Kręcenie wesela mojej kuzynki to bardzo odpowiedzialne zadanie, a ja jestem dość roztrzepaną osoba, jednak kuzynka zgodziła się na moją propozycję. Podczas ślubu ksiądz żartował na kazaniu, a ja to nagrałam dla potomności. Wesele było naprawdę spektakularne. Przybyła praktycznie całą rodzina, a trzeba tutaj nadmienić, że moja rodzina, z którą utrzymujemy kontakt, liczy sobie prawie sto osób. Atrakcją był ludowy lubelski taniec korowodowy w specjalnych strojach, na normalnych weselach goście robią węża na parkiecie, u nas na lubelskiej wsi tańczy się korowody. Serwowano ludowe potrawy, bo wesele miało miejsce w gospodarstwie agroturystycznym.

Udało mi się nagrać wiele zabawnych sytuacji, na przykład to, jak podczas składania parze młodej życzeń ze stojącej na stole butelki szampana sam wyskoczył korek i zbił lampę. Teraz tylko trzeba dobrze zmontować film i otrzymamy bezcenną pamiątkę rodzinną.

Polecamy: kamerzysta lublin – http://wideofilmowanielublin.eu