Smaczny catering dietetyczny

W dzisiejszym wpisie chciałam przybliżyć trochę to, jak udało mi się schudnąć. Z nadwagą zmagałam się bardzo długo, bo już w gimnazjum ważyłam zdecydowanie więcej niż powinnam w swoim wieku. Wtedy też zaczęłam stosować pierwsze diety, które oczywiście nie przynosiły nigdy żadnych wyników, bo były np. zbyt rygorystyczne.

W utracie wagi pomógł mi catering dietetyczny

szczecin catering dietetycznyWiele czynników miało wpływ na to, że udało mi się schudnąć. Bardzo ważne było np. to, że zaczęłam w końcu ćwiczyć oraz to, że w końcu zmotywowałam się na tyle by wytrzymać w swoich postanowieniach. Bardzo ważną decyzją było też to, że zaczęłam korzystać z usług cateringu dietetycznego. Żeby znaleźć jakąś polecaną firmę, która zajmuje się cateringiem wpisałam w wyszukiwarkę internetową po prostu „Szczecin catering dietetyczny” i szybko wybrałam catering, który spodobał mi się najbardziej. Muszę przyznać, że kiedyś coś takiego jak catering dietetyczny kojarzyło mi się z niesmacznymi, małymi porcjami jedzenia, które w ogóle nie będzie mi smakować. Tymczasem, jedzenie które codziennie dostaję pod drzwi swojego mieszkania jest po prostu przepyszne. To, co podoba mi się w wybranym cateringu dietetycznym to również to, że zawsze potrafią mnie czymś zaskoczyć. W szczególności jeżeli chodzi o desery, ponieważ często dostaję coś, co jest bardzo zdrowe, a ja naprawdę dobre i słodkie.

To, że mogę cieszyć się teraz szczupłą sylwetką ale też i przede wszystkim dobrym zdrowiem, naprawdę wiele dla mnie znaczy. Od kiedy schudłam czuję się naprawdę dobrze i nie mówię tu tylko o stan mojego ciała. Jestem dumna z siebie, że w końcu udało mi się osiągnąć swój cel i to w taki sposób by zbędne kilogramy znów za jakiś czas nie wróciły. Nie zamierzam rezygnować z cateringu dietetycznego.