rolety zewnętrzne

Sprzedaż rolet zewnętrznych

Było ich kilka rodzajów. Najlepiej sprzedawał się gładkie, aczkolwiek nie tylko. Gładkie były po prostu uniwersalne i najtańsze i myślę, że właśnie z tego powodu były najbardziej chodliwe. Dostępne kolory były chyba wszystkie z możliwych. 

Rolety zewnętrzne – w jakich kolorach?

rolety zewnętrzneW naszym sklepie rolety zewnętrzne w szczecinie najczęściej są białe, ale nasza firma postanowiła wprowadzić modę na kolory, co klienci bardzo szybko podłapali.Okazało się, że czerwienie, granaty i żółcie schodzą jak świeże bułeczki. Jako pierwsi wprowadziliśmy te rolety w kolorach więc telefony się nie kończyły. Nasz szef pochodzący ze Szczecina śmiał się , że otworzymy infolinię całodobową gdyż tak jak telefon zaczynał dzwonić o godzinie siódmej rano, tak kończył dzwonić o piętnastej i tylko i wyłącznie dlatego, że własnie do tej godziny nasza firma była otwarta. Postanowiliśmy zatrudnić osobę, która będzie odbierała tylko telefony. W wolnych chwilach miała odpisywać na maile. Okazało się szybko, że ta osoba nie ma wolnej chwili, dlatego zatrudnić trzeba było też osobę, która będzie odpisywała na maile, a także będzie przyjmowała potencjalne zażalenia czy reklamacje.Nie było ich sporo, ale były związane z dość skompilowaną robotą papierkową, dlatego nasza firma początkowa mająca zatrudniać samego szefa rozrosła się i zaczęła przyjmować siedem osób. Kiedy szef poszerzył ofertę o plisy wtedy się dopiero zaczęło. Jednak jak się później okazało te sezony są różne, raz jest tyle roboty, że nie ma w co rąk włożyć, a bywały miesiące gdzie się wszyscy nudziliśmy i szef miał problem z wypłatami.

Dlatego postanowił też oprócz tego, że w ofercie były rolety, wprowadził okna. Było to z jego strony ryzykowne posunięcie, ale okazało się trafne tym bardziej, że przez ten czas stworzyliśmy już sporą bazę klientów, która może skorzystać z ofert okien również.