Stalowe dekoracje do nowoczesnego mieszkania

Obecnie, w aranżacji wnętrz, duży nacisk kładzie się na oryginalność i naturalizm. Często w wystroju mieszkania pojawiają się akcenty otaczającej nas przyrody. Są to zazwyczaj motywy drzew, liści oraz zwierząt. Najczęściej w postaci ciekawych obrazów na ścianie, zegarów, które ozdobione są rysunkami ptaków lub też wyroby metaloplastyczne tj. kwietniki, świeczniki oraz wieszaki.

Staranne wykonanie designerskich wieszaków kutych ręcznie

designerskie wieszaki stojące kuteBardzo popularne ostatnio są wszelkiego rodzaju przedmioty dekoracyjne oraz użytkowe, które tworzy się jako tzw. metaloplastykę. Najbardziej efektowne są designerskie wieszaki stojące kute, przyciągające wzrok dokładnością wykonania oraz różnorodnością kształtów. Do najbardziej popularnych należą rozłożyste, stojące drzewa, posiadające małe, pieczołowicie wykuwane listki. Jest to nie tylko przedmiot do wieszania kurtek, czapek i parasoli, ale również dekoracja, na którą z pewnością każdy gość zwróci uwagę. Pasuje właściwie do każdego stylu, zarówno klasycznego, jak i industrialnego oraz loftowego. Najlepiej jednak komponuje się z szeroko pojętym stylem nowoczesnym. Postawiony w przedpokoju wieszak z malutkimi listkami idealnie skomponuje się z dużym, modnym lustrem oraz pojemną garderobą. Oprócz motywu drzewnego, często powstają także różnorodne, mniejsze wieszaki z sowami lub skowronkami. Do pożądanych należą także wszelkie motywy kwiatowe tj. róże, tulipany i inne.

Wybór designerskiego wieszaka do przedpokoju zależy wyłącznie od naszego gustu oraz wystroju pomieszczenia. Poza dobrym wyglądem, przedmiot powinien też tworzyć spójną całość z meblami oraz kolorami ścian. Najbardziej popularne są pasujące do każdej barwy czarne wieszaki, ale nie brakuje również złotych, srebrnych, a nawet brązowych.