Stauetki metalowe i z aluminium

Z okazji istotnych wydarzeń biznesowych lub jubileuszowych często wręczane są statuetki. I nic w tym dziwnego ponieważ jest to symbol uznania dla ludzi sukcesu. Wybór statuetek jest w chwili obecnej bardzo duży. Mogą być z pleksi lub szklane, ale największą popularnością cieszą się te wykonane ze stali lub aluminium.

Statuetki na indywidualne zamówienie

statuetka na zamówienie ze staliJeśli chcemy kogoś z pewnych względów wyróżnić, możemy zdecydować się symboliczny bonus w postaci statuetki. Taka statuetka na zamówienie ze stali ma wiele cech, które decydują o jej atrakcyjności. Przede wszystkim stal czy aluminium gwarantują piękny wygląd. Sprawiają przez to wrażenie droższych niż są w rzeczywistości. Można ją w ciekawy sposób wykończyć poprzez szlifowanie, polerowanie, satynowanie, patynowanie lub anodowanie. Dzięki temu efekt jest o wiele lepszy, daje pewność, że taki upominek przypadnie obdarowywanemu do gustu. Jest to też uniwersalny prezent niezależnie od charakteru uroczystości. Można wręczać je kluczowym klientom, najlepszym pracownikom, sportowcom, władzom samorządowym a także członkom rodziny z okazji różnych jubileuszów. Statuetkom możemy nadawać indywidualny charakter. Mogą być poważne jak i humorystyczne. Taki efekt można osiągnąć dzięki pracy sprawnych i doświadczonych projektantów, którzy dopasują formę statuetki do upodobań i oczekiwań zarówno obdarowanego jak i zlecającego zamówienie. Pomogą dobrać najlepsze rozwiązania analizując wytyczne.

Stal czy aluminium to materiał, który zapewnia także trwałość wyborom. Są dzięki temu długoletnie. Odporne na temperaturę, korozję, uszkodzenia. Możemy mieć pewność, że statuetka długo będzie cieszyć czyjeś oko a nie trafi w kartonie na strych jako zniszczona. Elastyczność materiału zapewnia także unikalny design.