Stół idealnie pasuje do naszego mieszkania

Jakiś czas temu zamieszkałam z chłopakiem. Udało nam się znaleźć bardzo fajne mieszkanie na wynajem, blisko naszej uczelni. Koszt wynajmu się był wysoki. Pani, która wynajmuje to mieszkanie przeprowadziła się do córki i zależało jej na spokojnych wynajmujących. My nie lubimy imprez. Wolimy spacery, czytanie książek i spotkania spokojne ze znajomymi przy grach planszowych czy kartach. Mieszkanie było dwupokojowe i nie miało mebli.

Zdecydowaliśmy się na odkupienie stołu

stół do jadalni w stylu skandynawskimZ poprzedniego mieszkania mieliśmy łóżko i dwie szafy. Postanowiliśmy z chłopakiem rozejrzeć się za stołem i krzesłami. Nie chcieliśmy dużo wydawać bo nie wiadomo gdzie będziemy mieszkać za jakiś czas. W przyszłości kiedy uda nam się kupić swoje mieszkanie będziemy meblować się już pod nie dlatego obecne meble maja nam starczyć na teraz. Znalazłam kilka ogłoszeń w Internecie odnośnie stołu s krzesłami. Ceny nie były wysokie a meble zadbane. Jedno ogłoszenie bardzo mi się spodobało. Stół do jadalni w stylu skandynawskim był jak nowy i idealnie pasowałby do naszego mieszkania. Dodatkowo krzesła sprawiały wrażenie, że są bardzo wygodne. Zdecydowałam się zadzwonić i okazało się, że sprzedaje je pani, która mieszka dwa bloki dalej od nas. Podeszliśmy z chłopakiem do niej na umówioną godzinę i od razu zdecydowaliśmy się żeby zabrać te rzeczy. Zadzwoniliśmy do znajomych i podjechali do nas autem.

Na trzy razy udało nam się to wszystko przetransportować. Stół a także krzesła pasowały do naszego mieszkanka. Bardzo ładnie się prezentowały. Wydaliśmy na nie parę groszy a mogliśmy na spokojnie teraz sobie jeść lub grać przy stole. Każdemu znajomemu zakupione przez nas rzeczy się podobały. Nikt nie mógł uwierzyć, ze udało nam się je kupić w tak niskiej cenie ze względu na ich dobry stan.