profesjonalne urządzenia do geometrii kół

Szkolenie i geometra kół

Udział w szkoleniu organizowanym przez szefa był dla mnie raczej przykrym obowiązkiem. Pomimo, że było to w innym mieście, to nie czułem się z tego zadowolony. Przecież dobrze wiedziałem jak się obsługuje nawet montażownice ciężarowe, a jechałem na szkolenie na którym miałem poznać działanie znacznie prostszych mechanizmów.

Jak ważna jest prawidłowa geometra kół?

profesjonalne urządzenia do geometrii kół

Na okładce był napis zapraszający na naukę mechanizmu, który kierował urządzeniami takimi jak podnośniki kolumnowe. To z kolei było kompletnie bez sensu – i tak nie mieliśmy niczego takiego w naszym zakładzie. Podnośniki samochodowe z kolei znałem niemal od poszewki. Nie stanowiły dla mnie ani żadnego wyzwania, ani trudności. Inaczej sprawa wyglądała w przypadku elementów jakimi były profesjonalne urządzenia do geometrii kół. Pierwszego dnia poprosiłem jedynie o podpis na karcie, że odbyłem szkolenie, i poszedłem zwiedzać miasto. Faktycznie pod tym względem wyjazd był dobrym pomysłem – odwiedziłem wszystkie zabytki i zjadłem wyjątkowo smaczne lody. Do hotelu w którym odbywało się szkolenie poszedłem tylko na obiad, a później dalej zwiedzałem miasto. Młodzi dziwili mi się, że mam takie olewające podejście do ważnej przecież sprawy, ale odpowiedziałem im, że chyba widzieli jak pracuje z tymi urządzaniami, których obsługi miałem się niby dopiero zacząć uczyć. To był absurd.

Nie dostałem takiego szkolenia gdy zaczynałem i było mi potrzebne, to pojechałem teraz, gdy zdążyłem się już sam nauczyć. Młodzi w sumie też nieźle już ogarniali o co w tym wszystkim chodzi jeszcze przed przyjazdem na szkolenie, więc drugiego dnia chodziliśmy po mieście w trójkę zatrzymując gisię przy każdym barze.