Tani wózek widłowy od dostawcy z Wałbrzycha

Już od dawna pracownik zgłaszał mi, żebym kupił wózek widłowy. Potrzebował go w magazynie, bo nie był w stanie zdjąć towarów w najwyższych półek. Jakoś sobie do tej pory radził, jednak stwarzało to zagrożenie i dlatego postanowiłem kupić ten wózek jak najprędzej.

Zamówienie wózka widłowego z transportem w cenie

wózki widłowe wałbrzychNie miałem za dużo pieniędzy, ponieważ podjąłem ostatnio dość poważną inwestycję, jednak wózek widłowy był niezbędny. Dlatego postanowiłem znaleźć jakiś tani wózek widłowy i w tym celu odezwałem się do jednego z dostawców, z którym nie raz miałem już okazję współpracować. Sprawdziłem uprzednio jego ofertę, ponieważ musiałem się upewnić, że posiadał na sprzedaż wózki widłowe Wałbrzych był miejscem, gdzie znajdowała się firma tego dostawcy, ale to nie było aż tak daleko. Kiedy dostawca potwierdził mi, że posiada wózki widłowe i zaoferował mi tani model, to już wiedziałem, że się z nim dogadam. Zależało mi jednak, żeby to on zorganizował transport wózka widłowego do mojej firmy i zrobił to w cenie zakupu. Od razu mu przedstawiłem swoją propozycję i dodałem, że za wózek widłowy zapłacę od razu gotówką. To przekonało dostawcę i przystanął na moje warunki. Wykonałem przelew i potwierdzenie wpłaty wysłałem do dostawcy. Następnego dnia zlecił transport zakupionego przeze mnie wózka widłowego do mojej firmy. Uzupełniłem z kierowcą wszelkie formalności i byłem w posiadaniu profesjonalnego wózka widłowego. Pracownik był zadowolony i dziękował mi za szybkie załatwienie sprawy.

Wózek widłowy w magazynie był regularnie wykorzystywany i była to konieczna inwestycja, która znacznie ułatwiła magazynierowi pracę. Cieszył mnie fakt, że nabyłem ten pojazd w tak atrakcyjnej cenie a wszystko dzięki temu, że dostawca mnie znał i mi ufał.