Właściwości nano srebra

O srebrze koloidalnym i jego właściwościach możemy dowiedzieć się już naprawdę całkiem sporo ze wszystkich materiałów, których w ostatnim czasie dostarczyli nam wszyscy zainteresowani medycyną naturalną. Dzisiaj chciałabym wam przedstawić mieszankę srebra i miedzi, która owocuje dodatkowymi pozytywnymi właściwościami mającymi wpływ na nasze zdrowie.

Srebro w połączeniu z miedzią

nanosrebro z miedziąPołączenie koloidu srebra z miedzią wykazuje przede wszystkim dwie właściwości, które szczególnie mogą zainteresować osoby zmagające się z paradontozą lub grzybicą stóp. Nanosrebro z miedzią jest bowiem doskonałym produktem do płukania ust, który spowalnia postęp paradontozy. Wystarczy płukanka trzy razy w ciągu dnia, by uzyskać zadowalający nas efekt w tej kwestii. Jeśli chodzi o pomoc nanosrebra w walce z grzybicą stóp, również trzykrotne stosowanie w ciągu dnia pozwoli nam zwalczyć nieprzyjemny zapach wiążący się ze schorzeniem tego typu. Ze względu na swoje właściwości neutralizacji zapachów, a jednocześnie zachowania właściwej higieny, roztwór z koloidu srebra i miedzi doskonale sprawdzi się również jako płyn do higieny intymnej, odbudowując każdorazowo barierę ochronną skóry i chroniąc nas tym samym przed ewentualnymi zapaleniami bakteryjnymi. Nanosrebro w połączeniu z miedzią generalnie ma zbawienny wpływ na skórę i jej osłabiony nabłonek, wspomagając regenerację kolagenu i elastyny, co poprawia jej sprężystość i ujędrnia ją. Co ciekawe, preparat ten doskonale sprawdzi się również wtedy, gdy chcemy poprawić kondycję naszych włosów.

Nanosrebro bez większego problemu znajdziemy w aptekach i sklepach zajmujących się sprzedażą produktów związanych z naturalną medycyną. Również w miejscach tego typu możemy uzyskać wszelkich informacji dotyczących innych działań i właściwości tego preparatu.