fotobudka Kraków

Własnej roboty fotobudka Kraków

Ponieważ nie stać mnie na te wszystkie nowoczesne i jakże wyszukane usługi, postanowiłam pomyśleć o nich sama. Stwierdziłam, że najlepiej będzie, jeśli wykażę się swoją kreatywnością, a wtedy nie będę potrzebować dużej ilości pieniędzy ani nic z tych rzeczy.

Wykonana fotobudka z Krakowa

fotobudka KrakówZawsze miałam talent artystyczny i potrafiłam tworzyć niesamowite, chwytające za serce projekty. Chciałam, aby wesele mojej siostry, które zamierzała zorganizować w rodzinnym Nowym Sączu, było niezwykłe. Chciałam, żeby wiedziała ona, że ją kocham i życzę wszystkiego najlepszego. Myślę, że wiedziałaby to i bez jakichś większych gestów, ale nigdy nie zaszkodzi w specjalny sposób tego okazać. Sprawiłam więc, że na jej weselu była własnoręcznie przeze mnie wykonana fotobudka Kraków. Poświęciłam sporo czasu, aby ta fotobudka na wesele z Krakowa, bo jeszcze musiałam jakoś ją przetransportować z miasta, w którym mieszkam, wszystkim się spodobała. Zamontowałam system robiący zdjęcia, skonstruowałam budkę i pomyślałam o różnego rodzaju rekwizytach. Chodziłam po różnego rodzaju lumpeksach i punktach oferujących rzeczy za pięć złotych. Znalazłam tam sporo śmiesznych ciuchów i gadżetów, z którymi potem pozowali goście. Siostra była naprawdę pod wrażeniem i aż się popłakała z wrażenia. Mi też więc było miło, że się cieszy.

Gościom również podobał się ten sprzęt i mówili, że powinnam rozkręcić własny biznes. Może rzeczywiście fotobudka mogłaby stać się moją pracą. To znaczy tworzenie unikatowych fotobudek na zamówienie. Na pewno nikt nie ma takich jak ta, którą zrobiłam siostrze.