projekt

Współpraca z biurem projektów

Jestem deweloperem budowlanym od wielu lat. Swego czasu miałem kilku wspólników, ale przeniosłem się z rodziną do Wrocławia i postanowiłem działać samodzielnie. Mój znajomy prowadzi biuro projektów w centrum Wrocławia i zdecydowaliśmy się współpracować.

Nowoczesne projekty

projekt

Włodka znam długi i świetnie się dogadujemy. Kiedyś robił dla mnie projekty hoteli jak mi wpadło duże zlecenie i chłopak się spisał. Ma talent i zna się na swojej robocie. Co prawda projekty hoteli mnie już teraz nie interesują, ponieważ zajmuję się tylko domami mieszkalnymi. Ostatnio kupiłem niezły kawał ziemi za Wrocławiem i postanowiłem, że zbuduję tam osiedle domków jednorodzinnych. Teraz na rynku jest większe zapotrzebowanie na nowoczesne domy parterowe i ludzie już mniej chcą mieszkać w blokach. Ja to jestem porządny facet i wychodzę naprzeciw potrzebom klientów. Umówiłem się z Włodkiem, żeby zlecić mu projekt na nowoczesne domy parterowe, które zamierzam wybudować na nowym osiedlu. Włodka biuro projektowe jest dość solidne i wiem, że moje zlecenie będzie perfekcyjnie wykonane. W firmie Włodek był sam, bo już było po godzinie siedemnastej i wszyscy pracownicy skończyli pracę. Zrobił mi kawę i zaczęliśmy rozmowę. Powiedziałem, że interesują mnie tylko nowoczesne domy parterowe, ponieważ inne rozwiązania nie wchodzą w grę z uwagi na lokalizację działki. Włodek zadeklarował, że gotowe nowoczesne domy parterowe będę mógł odebrać w poniedziałek, bo osobiście się zajmie moim zleceniem.

Cenię Włodka, bo to w porządku gość. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Po spotkaniu wróciłem do domu. To był wyczerpujący dzień i chciałem odpocząć. Od poniedziałku będę mógł ruszyć z budową i i zaczną polowi wpadać całkiem niezłe pieniążki. Z Włodkiem rozliczę się od razu jak wykona zlecenie.