Wybielanie zębów w bezpieczny sposób

Zdrowy i piękny uśmiech to marzenia każdego z nas. Piękny uśmiech ma wpływ na sukcesy w życiu osobistym i prywatnym. Pacjenci coraz chętniej korzystają z zabiegów oferowanych przez kliniki stomatologiczne. Komfortowe zabiegi wybielające są zabiegami bezpiecznymi i przynoszącymi szybkie rezultaty w krótkim czasie. Efekt bielszych zębów o kilka odcieni można uzyskać dzięki wybielaniu metodą Prevdent.

Najlepsza metoda wybielania zębów

wybielanie prevdentBiałe zęby można uzyskać w gabinecie dentystycznym. Najskuteczniejsze jest wybielanie prevdent. Metoda jest w pełni bezpieczna. Efekt jest sprawą indywidualną. Prevdent to regeneracyjne wybielanie zębów. Jest to jednorazowy zabieg stomatologiczny łączący wybielanie z zalecaną odbudową zniszczonego szkliwa. Uwzględnia on zastosowanie lampy LED oraz specjalnego preparatu wybielającego, który zmniejsza nadwrażliwość zębów. Połączenie wybielania metodą Prevdent ze zmniejszeniem nadwrażliwości zębów i reminalizacją szkliwa, możliwy jest dzięki połączeniu preparatu wybielającego z nano-hydroksyapatytem. Jest to syntetyczna substancja, która z łatwością wnika w strukturę szkliwa. Im lepsza kondycja zębów przed wybieleniem tym lepszy efekt ostateczny po całym zabiegu. Koszt zabiegu oscyluje od 1200-2000 złotych. Zabieg nie wywołuje nawet małego bólu, zatem jest polecany dla osób z nadwrażliwością.

Piękny i zdrowy uśmiech to wizytówka aktorów, piosenkarzy i osób znanych z telewizji i pierwszych stron gazet. Można go osiągnąć w łatwy sposób poddając się regeneracyjnemu zabiegowi wybielania zębów u dentysty. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Przeciwskazania do wykonania zabiegu to ciąża i karmienie piersią, niewyleczone zęby oraz wiek przed ukończeniem pełnoletności. Zabieg jest drogi lecz przynosi najlepsze efekty.