Wybraliśmy zaproszenia w stylu rustykalnym

Po blisko 5 latach związku, mój ukochany oświadczył mi się. Moje zaskoczenie było naprawdę ogromne, ponieważ sądziłam, że ślub według niego jest zbędny. Jednak oboje byliśmy krótko przed trzydziestką i chyba uznał, że to już czas. Bez żadnego zawahania zgodziłam się, w końcu była to moja miłość życia, mój przyjaciel i wsparcie w każdej sytuacji. Nie mogłam podjąć innej decyzji i wiem, że nie ważne ile razy by mnie pytał czy jestem tego pewna, zawsze bym odpowiedziała „TAK”. Jestem wdzięczna, że los postawił go na mojej drodze.

Czas rozpocząć przygotowania

zaproszenia na ślub w stylu rustykalnymPo kilku tygodniach, jak emocje opadły po zaręczynach zaczęliśmy planować ślub. Dzień jaki sobie wybraliśmy nie był przypadkowy – tego właśnie dnia się poznaliśmy i zakochaliśmy od pierwszego wejrzenia. Wiem, że wiele osób nie wierzy w takie coś, jednak u nas tak właśnie było. Gdy sala była wybrana, sprawy w kościele również, przyszedł czas na wybór zaproszeń. Od razu wiedziałam, ze zaproszenia na ślub w stylu rustykalnym będą najlepszym pomysłem. Chciałam aby mój cały wystrój był właśnie w takim stylu. Jest on modny już od wielu sezonów i jestem przekonana, że za szybko nie pójdzie w odstawkę. Zaproszenia były przepiękne, skromne, jednak bardzo charakterystyczne. Wiele osób, które otrzymało zaproszenia, dzwoniąc do nas z potwierdzeniem swojego przybycia, zachwycało się, że jeszcze tak pięknych zaproszeń nie widziało. Byłam szczęśliwa, ponieważ i według mnie były wyjątkowe.

Bardzo pomocna okazała się firma, która pomogła nam stworzyć nasze zaproszenie marzeń. Wysłuchali naszych oczekiwań i wspólnie stworzyliśmy projekt, który naprawdę zachwycał. Nasze zaproszenia na długo zostaną w pamięci gości i naszej. Uwielbiam skromne rozwiązania, które jednak mają w sobie to coś, a tak właśnie było w przypadku naszych zaproszeń.