Wyciskarka hurom na pokazie w sklepie

 

Ostatnio wybraliśmy się do galerii handlowej po drobne zakupy. Co jakiś czas zapasy trzeba uzupełniać. Akurat był pokaz tworzenia soków owocowych, więc postanowiliśmy się tam z rodziną na chwilę zatrzymać. Zastanawialiśmy się, co to za super maszyna, która pracuje tak wydajnie. Moja rodzina była bardzo zainteresowana tym urządzeniem.

Wyciskarki dla zdrowia rodziny

wyciskarka do soku huromJakiś czas temu syn opowiadał, że jego kolega ma w domu wyciskarkę, dzięki której jego mama tworzy wspaniałe kompozycje soków, i lody. To właśnie było coś podobnego, na tym pokazie. Ich wyciskarka do soku hurom miała właśnie swoje kilkadziesiąt minut sławy. Postanowiłam przyjrzeć się z bliska tej maszynie. Można regulować gęstość soku, pan który zajmował się pokazem, pokazywał nam wszystkie możliwości tego soku. W krótkiej chwili przygotował kilka porcji świeżego soku, i dawał go ludziom do degustacji. Mnie również udało się go skosztować. Przyznam, że smak mnie zaskoczył. W soku były pomarańcze, burak, i marchewka. Nie spodziewałam się, że to w ogóle będzie mogło mi smakować. Niesamowita łatwość przygotowania soków mnie zaskoczyła. Nawet mój syn mógłby sobie zrobić własny sok, z dowolnej owocowo- warzywnej kompozycji. Jednak on opowiadał mi, że wolałby robić własne lody. Nie wyobrażam sobie loda na przykład z buraka, ale kto wie. Może powstałby jakiś nowy, szokujący smak dzięki temu. Zaczęłam się zastanawiać nad kupnem takiej maszyny. Były różne rodzaje, w różnych przedziałach cenowych. Były wyciskarki bardziej profesjonalne, jakich można by używać w kawiarenkach, ale też takie do domowego użytku. Były one bardziej proste w obsłudze, nie miały aż tylu funkcji, ale za to były dużo tańsze, i dalej zachowywały oczywiście jakość, i dobry smak soku.

Muszę się zdecydować, czy kupić taką wyciskarkę w najbliższych dniach. Taki zakup na pewno zaowocowałby w przyszłości, w postaci zdrowia naszej całej rodziny. Mielibyśmy codzienną dawkę witamin zapewnioną. Bo nie ufam gotowym przetworom, które gubią wiele witamin podczas przetwarzania ich i zagęszczania. Na pewno coś tam jest dodawane poza sokiem.