sala weselna

Wymarzony ślub i sala weselna

Każda z nas pragnie mieć idealny ślub. Oczywiście dla każdej kobiety jest on inny. Jedna chce się w tym dniu czuć jak księżniczka, inna natomiast chciałaby emanować seksem. Ile kobiet na świecie, tyle pomysłów na ślub marzeń. Jednak jest kilka uniwersalnych porad, które przydadzą się każdej przyszłej pannie młodej.

Jaka musi być sala weselna?

sala weselnaPrzede wszystkim jeśli chcemy mały i skromny ślub, przyda nam się dobra restauracja. Taka restauracja spokojnie pomieści około 50 osób. Oczywiście te najpiękniejsze i najbardziej profesjonalne, szybko mają zaklepywane terminy. Trzeba więc decydować się z prędkością światła i nie zaprzepaścić szansy na restaurację marzeń. Jeśli zaś chcemy by nas ślub odbył się z pompą, idealna będzie sala weselna. Sala w sobie musi być piękna, jednak nie możemy przekreślać jej od razu za brak strojności. Musimy pamiętać, że każde miejsce może zostać pięknie przyozdobione przez naszą florystkę lub nas samych. Po sali najważniejszą kwestią jest katering. Jeśli ślub odbędzie się w restauracji, nie ma tego problemu. Na sali zaś musimy sami się zatroszczyć o nasze jedzenie dla gości. Świetnym pomysłem są karteczki na stołach mówiące gdzie kto ma usiąść. Miłe też będą malutkie upominki dla gości i podziękowanie za ich obecność.

Największe podziękowania zaś należą się rodzicom. Warto obmyślić od A do Z taniec z nimi i prezenty. To tylko kilka rzeczy, o których każda młoda para powinna pomyśleć. Wesele, ślub i wszystkie przygotowania, to bardzo ciężka spraw. Jeśli jednak jesteśmy z Gdańsk czy Warszawy, to piękne miejsca same przychodzą do nas.

Naszą salę weselną znaleźliśmy na stronie Calanaprzod.com.pl