Wymiana paneli w mieszkaniu

W tamtym miesiącu w moim mieszkaniu został zrobiony remont. W sumie to już od dawna miałam ochotę go zrobić. Jednak po prostu jakoś tak się działo, że zawsze brakowało mi na to funduszy. Tym razem jednak dostałam trochę pieniędzy po sprzedaży mieszkania po babci i tym sposobem przeznaczyłam je na remont.

Nowe panele w mieszkaniu

panele podłogowe lublinW sumie to przeliczałam na ile mi starczy i co jest najpilniejsze. Bo tak na dobrą sprawę to powinnam w mieszkaniu zrobić chyba wszystko. Jednak takich pieniędzy nie mam. Stwierdziłam, że zrobię rzeczy najpilniejsze. I tak według mnie trzeba było wymienić panele bo te stare dawno już lata swojej świetności miały za sobą. A także trzeba było wymienić koniecznie drzwi wewnętrzne tak żeby pasowały do nowych podłóg. Pojechałam do marketu budowlanego żeby wybrać panele. Okazało się, że najładniejsze według mnie i do tego jeszcze naprawdę korzystne cenowo są panele z lublina właśnie. Zresztą do nich mogłam łatwo dopasować drzwi wewnętrzne bo one także były z lublina z tej samej firmy. Także były w tych samych kolorach. Obliczyłam ile dokładnie potrzebuje paneli i taką ilość kupiłam. W sumie to wcześniej zastanawiałam się nad czy może nie położyć w mieszkaniu parkietu. Jednak po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że panele będą jednak wyglądy ładniej. Sama jednak nie potrafiłabym ich położyć. Dlatego też poprosiłam o pomoc swojego brata. On jest już doświadczony jeśli chodzi o różnego rodzaju remonty.

Takie remonty robił już chyba całej rodzinie. A kładzenie paneli dla niego to jest jednak z najprostszych rzeczy. No cóż może jest to proste ale jak się tego nie robiło nigdy wcześniej to ciężko jest coś powiedzieć na ten temat. W każdym razie bratu z tymi panelami poszło naprawdę szybko aj a byłam zadowolona z efektu.

Więcej informacji apodlogi.pl