Wymiarowe i nowoczesne szafki

Długo żyliśmy w wynajmowanym mieszkaniu. Niby chcieliśmy mieć coś na własność, ale było nam wygodnie, tak jak było. Aż w końcu właścicielka mieszkania powiedziała nam, że musi mieszkanie sprzedać i znaleźliśmy się w kropce. To była ta motywacja, której potrzebowaliśmy i skończyło się na tym, że to my kupiliśmy to mieszkanie. Wtedy też zaczęliśmy planować remont, by dopasować wszystko pod nasz styl.

Wybór nowoczesnych szafek pod wymiar

nowoczesne szafki na wymiarWcześniej niczego nie zmienialiśmy w mieszkaniu, bo mieliśmy świadomość, że wszelkie zmiany robiliśmy dla kogoś, a nie dla nas. Teraz, jako właściciele mieszkania podejście było zgoła inne. Czuliśmy potrzebę zmian. Zaczęliśmy od takiego rozplanowania na papierze, w jakiej kolejności i co musimy kupić. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zrobienie całkowitego remontu w całym mieszkaniu, robiliśmy to stopniowo. Zdecydowaliśmy się, że zaczniemy od kuchni. Potrzebne nam były jakieś nowoczesne szafki na wymiar, bo właśnie nowoczesny styl to to, co chcieliśmy widzieć w naszym mieszkaniu. Mieliśmy już koncepcję, więc wiedzieliśmy, czego szukamy. Mąż skupił się na tym najbardziej, bo sam chciał wszystko instalować i zajmować się remontem, więc najlepiej wiedział, jakich szafek potrzebuje. Gdy wybraliśmy już najładniejsze naszym zdaniem szafki, to coraz bardziej nie mogliśmy się doczekać, gdy w końcu uda się zakończyć remont jednego pomieszczenia, by móc przejść do kolejnego.

Mąż przyznał, że wybraliśmy świetnego producenta, bo miał już nieciekawe doświadczenia w przypadku mebli na wymiar. Tym razem jednak wszystko było wykonane perfekcyjnie i z zadbaniem o wszelkie detale. Wszystko pasowało idealnie do naszego planu remontu. W końcu mogliśmy cieszyć się bardzo nowoczesną kuchnią, jedyną w swoim rodzaju.