Wynajęłam firmę cateringową na imprezę

Większość osób z rodziny namawiała mnie, ażebym zorganizowała swoje pięćdziesiąte urodziny. Nie planowałam nic robić a stanie w kuchni przy garach jakoś specjalnie mnie nie zachęcało. Ostatecznie zgodziłam się zrobić imprezę i wynajęłam salę od znajomych.

Dostarczone jedzenie przez firmę cateringową

catering okolicznościowy w BydgoszczyNie miałam zamiaru na własną imprezę urodzinową przygotowywać czegoś do jedzenia, bo uważałam, że to moje święto i powinnam świetnie się bawić. Znalazłam w ogłoszeniach firmę, która oferowała catering okolicznościowy w Bydgoszczy i zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Oferowali dania wegańskie, wegetariańskie i jakie tylko kto chciał. W ofercie nawet dostępna była u nich dziczyzna. Zdecydowałam się na przystawki oraz misy z mięsami, ponieważ domyślałam się, że impreza może potrwać do rana a nie chciałam, ażeby ktokolwiek był głodny. Zamówiłam pięć rodzajów mięsa oraz mnóstwo warzyw. Pracownica tej firmy cateringowej poleciła mi co warto na tego typu imprezę wybrać a ja jej posłuchałam. W końcu to ona miała doświadczenie a nie ja. Zresztą pierwszy raz organizowałam imprezę zamawiając catering. Napoje oraz alkohol załatwiłam we własnym zakresie. Sala, którą wynajęłam od znajomych idealnie się nadawała. Było tam dobre nagłośnienie i stoły z krzesłami. Nic nie musiałam organizować. Firma cateringowa dostarczyła mi jedzenie przed imprezą urodzinową i byłam spokojna, że wszystko udało się zorganizować na czas. Goście pojawili się punktualnie i bawiliśmy się do białego rana.

Jedzenie wszystkim smakowało i w zasadzie to prawie nic nie zostało. Tylko trochę warzyw, które zabrałam ze sobą do domu. Następnego dnia je zjadłam i smakowały tak samo dobrze jak poprzedniego dnia. W ten sposób to mogłabym robić imprezę urodzinową co rok.