Zabrakło profili okapowych na balkon

 

To był mój pierwszy w życiu tak ogromny projekt i początkowo miałem obawy, że mogę sobie nie poradzić. Posiadałem jednak wielu przyjaciół, którzy cały czas dawali mi niezbędne wsparcie. Wybudowanie nowego bloku było dla mnie ogromną szansą.

Szybkie załatwienie profili okapowych

profile okapowe na balkonSwoją firmę do przetargu zgłosiłem za namową Janka, mojego przyjaciela, ale jakoś nie liczyłem na powodzenie. Kiedy jednak okazało się, że wygrałem, to byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Mogłem zaistnieć w tej branży i pokazać, że także mały przedsiębiorca jest w stanie dokonać wielkich rzeczy. Prace szły sprawnie, ponieważ zatrudniłem najlepszych ludzi. Kiedy pewnego dnia przyjechałem na budowę, żeby sprawdzić czy wszystko idzie zgodnie z planem to jeden z pracowników podbiegł do mnie natychmiast. Powiedział, że potrzebne profile okapowe na balkon, bo bez nich nie dokończą tego co mieli zaplanowane na ten dzień. Było sporo zamieszania ostatnio i zapomniałem ich zamówić. Nie zastanawiając się ani chwili wsiadłem do samochodu i ruszyłem do najbliższego marketu budowlanego. Wiedziałem dokładnie jakie profile okapowe były potrzebne i bez problemu wybrałem je w sklepie. Wszystko zajęło mi około piętnastu minut. Kiedy pracownicy zobaczyli, że wróciłem to nie sądzili, że miałem ze sobą profile okapowe. Pracownik, który mnie o tym wszystkim poinformował uznał, że jestem najlepszym szefem, bo potrafię wszystko od ręki załatwić. Później pilnowałem wszystkiego na bieżąco.

Z umowy moja firma wywiązała się jak należy i nawet nie mieliśmy ani jednego dnia opóźnienia. Dokładnie wszystko wyliczyłem, ponieważ nie chciałem płacić kar za każdy dzień zwłoki. Pracownicy dostali na koniec spore premie, bo to przede wszystkim oni się przyczynili do sukcesu.