Zakup rolet do mieszkania

 

Kilka dni temu zakończyliśmy w końcu robić remont mieszkania. Podczas remonty było wymienianie dosłownie wszystko. Od A do Z. I już mieliśmy praktycznie wszystko. Każde pomieszczenie umeblowane i wykończone. Pozostała tylko jedna rzecz. Rolety do wszystkich okien.

Rolety w oknach

rolety materiałowe bydgoszczChociaż mój mąż bardzo wzbraniał się przed roletami. Twierdził, że firanki są ładniejsze. Jednak ja nie cierpię firanek. Mam wrażenie, że przez nie dany pokój jest optycznie mniejszy. A po za tym pranie ich i późniejsze wieszanie wywoływało u mnie awersję. Wzięłam więc męża na zakupy i pokazałam różne rodzaje rolet. Objechaliśmy kilka sklepów w Bydgoszczy. Pokazy rolet zaczęłam od rolet wewnętrznych. Na początek w ruch poszły rolety materiałowe. Jednak mnie najbardziej podobały się rolety dzień noc. Musiałam go długo do nich przekonywać, ale w końcu się udało. Na koniec naszych rajdów po sklepach z roletami zostawiłam rolety zewnętrzne. Jednak im moja druga połówka była bardzo przeciwna. Za nic nie chciał słuchać moich argumentów, które by przemawiały na korzyść zakupu rolet zewnętrznych. Postanowiłam, że odpuszczę bo i tak wielkim sukcesem było to, że zgodził się na rolety wewnętrzne zamiast firanek. Nawet pomógł wybierać kolory rolet tak aby pasowały do kolorów ścian w danym pomieszczeniu. Nie narzekał również gdy musiał je montować. I muszę przyznać, że poszło mu to tak szybko jakby miał w tym kilkuletnią wprawę. Kiedy wieczorem po montażu rolet usiedliśmy, mój mąż uśmiechnął się do mnie i z zadowoleniem powiedział, że cieszy się że jednak mamy rolety a nie firanki.

Dzisiaj nawet coś wspomniał o roletach zewnętrznych. Może jeszcze i do nich uda mi się go przekonać. Chociaż wiem, że do tego jeszcze potrzeba czasu. Jednak wierzę w to, że w końcu się da przekonać. 

Więcej na stronie www.roletybydgoszcz.net