Zakup żaluzji do pokoju

Mam córkę piętnastoletnią, która do tej pory dzieliła pokój z o rok starszą siostra. Po zrobieniu remontu, starsza córka przeniosła się do drugiego pomieszczenia. W ten sposób każda z nich miała swój osobny kąt. Każda była zadowolona, z małym wyjątkiem. Ta młodsza chciała mieć w swoim pokoju żaluzje, na które się zgodziłam.

Montaż żaluzji do pokoju dziecka

żaluzje brzezinyNa początku byłam przeciwna, ale mój maż nalegał, żeby się zgodzić. Wie dobrze, że córka jest w takim wieku, że o wszystko będzie się buntować. Co prawda do jej pokoju wpadało dużo promieni słonecznych, co czasami było uciążliwe. Postanowiłam, że zamówię dobrej jakości produkt. Poszukałam ich w Internecie. Mianowicie wpisałam: żaluzje brzeziny i byłam bardzo ciekawa, co znajdę. Udało mi się poszukać dobrej firmy, która sprzedaje naprawdę dobrej jakości żaluzje. Od razu do nich zadzwoniłam i umówiłam się na pobranie wymiarów. Przyjechali ze specjalnymi miarkami i zmierzyli okno, następnie pokazali album z różnymi próbkami, do wyboru. Córka szybko wybrała te, które jej się podobały najbardziej. Za dwa dni pracownicy przyjechali zamontować żaluzje. Na początku mieli problem z montażem uchwytu, ale jakoś sobie poradzili. Następnym etapem było założenie żaluzji. w tym przypadku poszło im to błyskawicznie. Już po godzinie były założone na oknie. Córka akurat była w szkole, ale gdy wróciła,  to bardzo się z nich ucieszyła. Najstarszej córce też się spodobały.

Myślę nad tym, by zamontować w pokoju drugiej córki żaluzje. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, a tu okazało się, że spełniają bardzo dobrze swoją rolę. Gdy jest za bardzo słonecznie, to można opuścić żaluzje, a gdy chce się, żeby wpadało więcej promieni, to po prostu trzeba je zwinąć. Wszyscy jesteśmy teraz bardzo zadowoleni, tym bardziej córka.