etykiety foliowe

Zamówienie na etykiety logistyczne

Nasza drukarnia zapewnia kompleksową obsługę. Ja jestem zatrudniony jako kierowca i przyznam, że w trasie jestem prawie cały czas. Zawsze do dostarczenia są jakieś etykiety logistyczne do naszych odbiorców czy kody kresowe. Nasza drukarnia dba o każdego klienta, bez względu na to w jakiej wielkości zleci nam druk kodów.

Jakie rodzaje etykiet produkuje się w drukarni?

etykiety folioweKażdy odbiorca ma zapewnioną pełną obsługę co jest cenione. Wszelkie etykiety usuwalne dostarczam na terenie całego naszego miasta. Jeżeli pojawi się jakiś klient z innego regionu, to otrzymuje etykiety foliowe za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ja mam za dużo obowiązków na miejscu i nie byłbym w stanie, by dostarczyć jeszcze etykiety logistyczne poza granice naszego miasta. Posiadam samochód osobowy, służbowy, który ma naklejone logo naszej drukarni i jak podjeżdżam do jakiegoś klienta, to od razu on wie, że mam dla niego kody kreskowe, które zamówił czy etykiety logistyczne. Jestem rozpoznawalny nie tylko przez samochód, którym się poruszam. Jestem bardzo optymistycznym i wesołym człowiekiem, co pozwala mi na łatwe nawiązywanie kontaktów. Czasami też klienci pytają mnie o różne etykiety usuwalne albo ile u nas kosztuje druk kodów. Zawsze udzielam wszystkim precyzyjnych informacji, ponieważ przeszedłem odpowiednie szkolenie i posiadam niezbędną wiedzę. Samochód służbowy jest wystarczający, żeby dostarczać kody kreskowe, ponieważ mieszczą się one zazwyczaj w kilku niewielkich kartonach.

Początkowo szef chciał kupić samochód dostawczy, ale jego możliwości nie zostałyby w pełni wykorzystane. Takim osobowym to łatwiej mi się dostarcza etykiety logistyczne i co ważne, wszędzie się dostanę. Pewnie jeszcze bardzo długo będę tutaj pracował, ponieważ sprawdzam się i bardzo lubię tę robotę. O tym zawsze marzyłem.

Więcej o etykietach na stronie www.primera.com.pl