Zaprojektuj wnętrze swojego domu

Magda – moja przyjaciółka z lat szkolnych wybrała się na studia do Gdańska. Po ich ukończeniu otrzymała bardzo korzystną ofertę pracy, w związku z czym postanowiła pozostać w Trójmieście. Po kilku latach pracy zdecydowała się na zakup własnego lokum. 

W zgodzie ze sobą i projektowaniem wnętrza

projektowanie wnętrza domu w TrójmieścieJest już mężatką i mamą małego Antka. Wraz z mężem zdecydowali się na naprawdę sporą inwestycję – zakup domu w Gdyni. Uznali, że dom zawsze był ich marzeniem, a obydwoje mają na tyle dobre zarobki, że mogą pozwolić sobie na taki wydatek. Kupili nieruchomość z rynku wtórnego, która wymagała solidnego remontu. A ponieważ byli ludźmi bardzo zapracowanymi, aczkolwiek dobrze zarabiającymi, poprosili o pomoc fachowca. Spodziewam się, że projektowanie wnętrza domu w Trójmieście to koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Jednak usługa gwarantowała im doradztwo zarówno techniczne, jak i estetyczne. Wyjaśnili, jakie są ich główne założenia co do wyglądu poszczególnych wnętrz, po czym zdali się całkowicie na wybranego projektanta. Dali mu pełną swobodę działania. Mieszkali wówczas jeszcze w wynajmowanym mieszkaniu, a w domu pojawiali się raz w tygodniu. Nie wtrącali się praktycznie do żadnych decyzji architekta. Uznali, że całkowicie skorzystają z jego profesjonalizmu i znajomości rynku. Gdy prace w domu zostały ukończone, przyjechali na ostateczne uzgodnienia. Nie mieli prawie żadnych uwag – byli zachwyceni całością wykonanych prac.

Rzadko zdarza się, abyśmy tak dużym zaufaniem obdarzyli obcego sobie człowieka, abyśmy oddali w jego ręce miejsce, w którym będziemy żyli prze kolejne lata. Magdzie i jej mężowi takie zaufanie się opłaciło. Wynikało to na pewno z olbrzymiej fachowości projektanta. Życzylibyśmy sobie wszyscy, aby trafiać na takich specjalistów na swojej drodze życiowej w różnych dziedzinach.