Zawieszenie wymagało naprawy

W zeszłym tygodniu miałem nieciekawą sytuację. Jadąc drogą gminną wpadłem w ogromną dziurę. Efektem była przebita opona. Po sprawnej wymianie koła dojechałem do domu. Na drugi dzień zabrałem rodzinę na zakupy. Przy skręcaniu można było wyczuć lekkie wibracje na kierownicy. Postanowiłem przerwać podróż. Odwiozłem rodzinę do domu a sam podjechałem do zaprzyjaźnionego mechanika.

Serwis wykonany w Rzeszowie

naprawa zawieszenia RzeszówKolega wziął auto na warsztat. Po oględzinach okazało się, że usterka jest poważniejsza niż się na początku wydawało. Uszkodzeniu oprócz opony uległy elementy zawieszenia. Kolega powiedział, że może wykonać serwis, ale musi zamówić części na które przyjdzie czekać kilka dni. Niestety tak się złożyło, że sam wylatuje niedługo na urlop więc nie było pewności czy zdąży naprawić moje auto. Ostatnią deską ratunku okazała się naprawa zawieszenia Rzeszów. Znajomy podał mi kilka numerów do sprawdzonych serwisów. Podzwoniłem i udało mi się umówić na ten sam dzień. Podjechałem do miasta mając nadzieję na szybkie rozwiązanie problemu. Nie zawiodłem się. Mechanik, który przyjął auto na warsztat był to wzorowy specjalista. Po krótkiej rozmowie okazało się, że warsztat dysponuje własnym magazynem części. Tak się składa, że mam samochód, od którego części pasują do wielu innych modeli. Usłyszałem bardzo pozytywne wieści. Część, która jest niezbędna do naprawy zawieszenia w moim samochodzie znajduje się na magazynie warsztatu. Naprawa nie zajęła dłużej niż godzinę. W tym czasie zrobiłem zakupy w pobliskim sklepie. Następnie odebrałem samochód.

Już po przejechanych pierwszych kilometrach wiedziałem, że sprawa została rozwiązana. Auto bardzo dobrze się prowadziło a na kierownicy nie występowały żadne niepokojące wibracje. Samochód został naprawiony wzorowo. Od tej pory miałem pewność, że zawieszenie jest dobrze naprawione.