Zestaw kosmetyków do brody

Kiedy myślę o moim tacie to pierwsza moja myśl związana jest z jego bujną brodą, którą ma od kiedy właściwie tylko pamiętam. W zeszłym miesiącu mój kochany tata obchodził urodziny i jak zwykle na początku nie wiedziałam co powinnam mu kupić. Tata bardzo lubi whiskey, ale nie chciałam po raz kolejny dawać mu tego samego. Zresztą byłam pewna, że ktoś mu ten alkohol na urodziny kupi.

Najważniejszym kosmetykiem jest szampon do brody

kosmetyki do brodyZaczęłam zastanawiać się nad jakimś nietypowym prezentem, który zaskoczy tatę. Po paru dniach wpadłam na doskonały pomysł – postanowiłam kupić tatę kosmetyki do brody, bo znalazłam naprawdę fajny zestaw w przystępnej cenie, ale jednak z dobrymi opiniami. Mój tata zapuszczał brodę od bardzo dawna, nawet kiedy jeszcze nie było to modne, a wręcz na odwrót. Dlatego też nigdy nie używał do swojej brody żadnych kosmetyków i chyba nawet nie zdawał sobie sprawy z tego, że można ją w jakiś sposób pielęgnować. Dlatego myślę, że naprawdę dobrze trafiłam z wyborem prezentu dla niego. W zestawie, który kupiłam znalazły się trzy najbardziej standardowe produkty, jakie używa się do pielęgnacji brody – szampon, olejek oraz balsam do brody. Z tego co wyczytałam szampon jest najważniejszy i każdy brodacz powinien go używać. W zestawie dla taty znalazł się szampon, który świetnie oczyszcza włosy na brodzie z codziennych zabrudzeń, ale też te włosy odświeża. Oprócz tego sprawia, ze broda staje się miękka, co jeszcze bardziej można spotęgować olejkiem z zestawu.

Rozmawiając ostatnio z tatą przez telefon dowiedziałam się, że tata regularnie używa kosmetyków do brody, które mu kupiłam i jest z nich naprawdę zadowolony. Fajnie, bo bałam się trochę, że tata użyje tego co mu kupiłam parę razy, a potem sobie odpuści i o tym zapomni. Tymczasem, różnica jaką poczuł po tym jak zaczął używać te kosmetyki widocznie sprawiła, że nie może już z nich zrezygnować.